Sniper : Rehine Kurtarma

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GHA Games Developers
Sniper : Rehine Kurtarma oyununda siz serbest atış oyunudur. GHA Games Developers stüdyosu tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

Sniper rehine kurtarma oyununda siz serbest atış oyunudur. GHA Games Developers stüdyosu tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

Sniper rehine kurtarma nihai serbest atış oyunu. Sniper rehine kurtarma oyunda size çekim beceri ya da kurtarma becerilerini göstermek olabilir. Nedeniyle oyunun ilginç bir hikaye, biz emin çok bu keyfine varacaksınız. Gerçek bir keskin nişancı oyunu çekim sevgilisi iseniz Yani sizin cep telefonu ve tablet ücretsiz olarak bu oyunu yüklemeniz gerekir. Sniper Rehin Kurtarma oyunu gerçek bir hayat ateş açılması uzmanı olmak ve birçok insan kurtarmak öğrenmek için gerekenlere deneyelim bir android oyunu. İyi bir şey bu yüzden en iyi keskin nişancı silahı amacı pozisyon almak ve bu tehlikeli teröristleri vurdu ve masum halkları kurtarmak ile sınırsız cephane ve sağlık çanta olması. Şimdi bir misyonu var, bir terörist grup, bazı şehir alanı işgal ve rehin masum vatandaşları kaçırdı olmuştur. İyi bir keskin nişancı ve misyonu olarak tüm teröristleri ortadan kaldırmak ve rehineleri kurtarmak için olduğunu. Burada başınızı, sakinleşmek için bu zorlu oyun keyfini izin serin bir kafa anomali analizi ve hızlı, agresif, doğru çekim teknikleri gerekir. Eğer bir kahraman çünkü Yani, teröristleri, rehine kurtarma ortadan kaldırmak gerekir. Kolay kontrol ve pürüzsüz animasyonları ile oyun severleri oldukça heyecanlandıran bir oyundur. Otomatik yeniden Assault keskin nişancı tüfeği sizin olacak, silahınızı en iyi kullanacağınız pozisyonu almalısınız. Helikopter ve rehine kurtarma için kullanılabilir arabalarınız olacaktır. Özel kıyafetlerini giyin ve yola koyulun, rehineleri kurtarmak sizin elinizde. Bağımlılık, sevgi dolu ve eğlenceli Sniper rehine kurtarma oyununda siz kendi serüveninizi yaşayın.

Daha Fazla Göster
Sniper : Rehine Kurtarma indir